Prosta i elegancka komoda w przytulnej kawalerce w Wesołej


W niesamowicie klimatycznej i leśnej Wesołej mieliśmy przyjemność wykonać prostą i zarazem elegancką komodę z lakierowanego na wysoki połysk MDF-u.

Komoda składa się z dwóch otwieranych po bokach szafek z półkami oraz pośrodku - z trzech głębokich szuflad. Dużej elegancji dodaje jej materiał, z którego została wykonana, jak również grubość blatu. Przy tworzeniu komody zastosowaliśmy systemy i akcesoria firmy BLUM, w tym m.in. mechaniczne wspomaganie otwierania TIP-ON, dzięki któremu fronty i szuflady w komodzie można otwierać bez uchwytów. Lakierowany na wysoki połysk MDF idealnie komponuje się z wnętrzem, które zostało zaprojektowane w stylu nowoczesnym. Jasny kolor komody rozjaśnia pomieszczenie i dodaje mu niezwykłej elegancji.

meble biurowe warszawa

 Meble na wymiar WYMIAROWI
 Meble na wymiar WYMIAROWI
 Meble na wymiar WYMIAROWI

Nowoczesna elegancja, czyli kuchnia na Warszawskiej Białołęce


Realizacja mebli kuchennych w mieszkaniu na Warszawskiej Białołęce jest jednym z naszych ulubionych projektów.

Przestronny aneks kuchenny z doskonałym rozmieszczeniem salonu pozwolił nam na stworzenie pięknej i zarazem wyjątkowo eleganckiej aranżacji mebli na zamówienie. Zabudowa kuchenna została wykonana z lakierowanego na wysoki połysk MDF-u połączonego z odrobiną luksusu, jakim jest kamienny blat w czarnym kolorze. Dużej klasy dodał tu sprzęt AGD w kolorze blatu. Kuchnię wzbogacono efektowną wyspą, która kolorystycznie odpowiada pozostałej części zabudowy. Podczas tworzenia mebli wykorzystaliśmy systemy i akcesoria firmy BLUM. Zrezygnowaliśmy z mocowanych uchwytów, a zamiast nich wykonaliśmy fronty z frezowanymi już uchwytami. Efekt wizualny, który jest również praktycznym dodatkiem, stworzyliśmy poprzez zamontowanie pod zabudowę górną oświetlenia LED. Prosta aranżacja kuchni, a jakże efektowna.

meble kuchenne warszawa

 Meble na wymiar WYMIAROWI
 Meble na wymiar WYMIAROWI
 Meble na wymiar WYMIAROWI

Przestronna szafa do sypialni w mieszkaniu w Ząbkach


Uwielbiamy tworzyć meble do sypialni, która w naszej ocenie jest najważniejszym miejscem w domu.

To właśnie w tym pomieszczeniu mamy najczęściej najbardziej prywatne rzeczy - naszą osobistą garderobę, ale i spędzamy dużo czasu w ciągu doby (sen). Kto z Państwa nie lubi wrócić po ciężkim dniu w pracy i zaszyć się w swojej przytulnej, odciętej od reszty domu - sypialni? Realizacja szafy do sypialni w mieszkaniu w Ząbkach była dla nas szczególnych projektem, gdyż tworzyliśmy ją dla naszych znajomych - ludzi dobrych, uczciwych, ciepłych i bardzo gościnnych, którzy po wielu doświadczeniach w końcu odnaleźli swój własny kąt.  Tym bardziej zależało nam, by spełnić Ich wszystkie wymagania i stworzyć sypialnię Ich marzeń. Pomieszczenie nie było duże, a nasi znajomi zamówili już duże łóżko małżeńskie (i dobrze!), zatem swoją twórczość musieliśmy ograniczyć do pozostałego w sypialni miejsca na wymarzoną szafę. Całą konstrukcję szafy stworzyliśmy z białej płyty laminowanej firmy KRONOPOL. Wnętrze szafy podzieliliśmy na dwie strefy - jedną z półkami i szufladami, oraz drugą - typowo na garderobę wieszaną. Na górze szafy przeznaczyliśmy miejsce na pawlacz. Dużej klasy oraz elegancji dodały szafie drzwi przesuwne, które wykonaliśmy z płyty laminowanej białej połączonej z szarym lacobelem. Podczas tworzenia szafy wykorzystaliśmy systemy firmy Laguna oraz GTV.

meble sypialnianie warszawa

 Meble na wymiar WYMIAROWI
 Meble na wymiar WYMIAROWI
 Meble na wymiar WYMIAROWI

Dziecięca zabudowa w domu na Warszawskiej Białołęce


Przedstawiona zabudowa została wykonana dla dwóch cudownych chłopców (jeden z Nich okazał się prawdziwym pomocnikiem).

Rodzice chcieli by projekt nie był zobowiązujący kolorystycznie z uwagi na zmieniające się gusta dzieci, dlatego idealnym rozwiązaniem okazało się połączenie dwóch kolorów płyty laminowanej firmy KRONOPOL - jasnego beżu z cappuccino. W zabudowę wkomponowaliśmy dwa biurka, składające się po jednej stronie z otwieranej szafki z półkami, natomiast z drugiej - z szuflad. Przy tworzeniu zabudowy dziecięcej wykorzystaliśmy systemy i akcesoria firmy BLUM i GTV oraz uchwyty firmy GAMET. Projekt niezwykle wymagający - dużo skosów, aczkolwiek - z uwagi na zadowolenie małych klientów, było warto.

meble na wymiar warszawa

 Meble na wymiar WYMIAROWI
 Meble na wymiar WYMIAROWI
 Meble na wymiar WYMIAROWI